purchase new rolex daytona mens 116523bkso rolex calibre 7750 mingzhu engine black dial.able to find abundant delicate rolexdaytonawholesale replica rolex daytona 40mm 116503cso mens silver tone watch online for both men and women. Náš tým | Advokátní kancelář Mgr. Ondřej Masopust

Náš tým

tým

Mgr. Ondřej Masopust

advokát

Vystudoval jsem Obchodní akademii v Olomouci. Již při studiu mě zajímalo právo. Právo se stalo také mým koníčkem a vášní.

Po složení maturitní zkoušky jsem nebyl úspěšný při přijímacích zkouškách na právnickou fakultu (zkrátka na střední škole jsem měl místo dějepisu předměty jako účetnictví a ekonomiku – na rozdíl od absolventů gymnázií).

Následující rok jsem tedy pracoval jako finanční účetní (zabýval jsem se zahraničním i vnitrostátním obchodem) a doplňoval jsem si samostudiem znalosti dějepisu. Svůj cíl stát se právníkem/advokátem jsem nevzdal.

Při dalších přijímacích zkouškách na právnickou fakultu jsem byl již úspěšný. Nastoupil jsem tedy na Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Již při studiu právnické fakulty jsem pracoval v renomované advokátní kanceláři v Olomouci jako advokátní praktikant. Velmi mě bavilo, jak jsem do praxe aplikoval teoretické znalosti získávané při studiu.

Po absolvování Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci jsem nastoupil do prestižní advokátní kanceláře v Brně jako advokátní koncipient. I zde jsem sbíral nové odborné znalosti a zkušenosti.

Po složení advokátních zkoušek v roce 2006 jsem dosáhl svého cíle – založil jsem vlastní advokátní kancelář.

Při práci advokáta propojuji své znalosti a odborné zkušenosti z oblasti práva, daní, účetnictví a ekonomie. Totiž to, co se původně zdálo jako nevýhoda (absolvování obchodní akademie a ne gymnázia, neúspěch při prvních přijímacích zkouškách na právnickou fakultu, a na to navazující práce účetního), mně dodnes přináší mnohá zvýhodnění (rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které stále doplňuji), když z tohoto profitují i mí klienti.

Vždy říkám klientům – najděme řešení, které Vám ušetří „čas, peníze a nervy“. Problémům je nutné předcházet. A když už nastanou, tak je nutné je překonat – nevzdávat to. Každý problém má své řešení. A já to řešení pro Vás najdu. A pokud by bylo potřeba, tak moje kancelář spolupracuje s mnoha odborníky (např. znalci, daňoví a účetní poradci), kteří pomohou pro Vás najít to optimální řešení.

Právní služby poskytuji ve všech oblastech práva. Specializuji se na právo občanské a obchodní, finanční a trestní. Hojně a úspěšně poskytuji právní služby i ve věcech nemovitostí a rodinného práva. Mými spokojenými klienty jsou i realitní kanceláře a obce/městyse/města.

Jsem právník, jsem ale i podnikatel. Mám zkušenosti z vlastního podnikání mimo advokacii. Když klientovi radím, tak vždy porovnávám přínosy a náklady.

 tym 2

Mgr. Zuzana Suchá

advokátní koncipientka

V roce 2023 jsem absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Během studia jsem působila jako praktikantka v advokátní kanceláři v  Přerově a na právním odboru Fakultní nemocnice Olomouc. Po ukončení studia jsem nastoupila do advokátní kanceláře Mgr. Ondřeje Masopusta jako advokátní koncipientka.

Mgr. et Mgr. Radka Coufalová

advokátní koncipientka

Po studiích na VŠ v Opavě a v Brně jsem pracovala jako speciální pedagog ve Vazební věznici Praha - Pankrác.  Při výkonu tohoto zaměstnání jsem se začala zajímat o právo a v roce 2021 jsem absolvovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.

Marie Hanzlíková

asistentka

Vystudovala jsem střední školu zaměřenou na ekonomiku a účetnictví v Přerově. Mám dlouholetou praxi v administrativě, především na pozici back office asistent.

© 2023 Advokátní kancelář Mgr. Ondřej Masopust | Provozováno s firla.eu